+38 (068) 692-48-65
+38 (063) 102-97-49

Придбати 3D EVA-килимки у Сумах

Магазин 3devakovrik пропонує 3D EVA килимки в Сумах та всіх інших містах України

 Вам знайома ситуація коли Ви постійно помічаєте, що оббивка підлоги салону вашого авто дуже швидко мажеться? І це незважаючи на те, що є гумові килимки і Ви часто відвідуєте автомийку. Не варто зволікати! Радимо звернутися до нас і в найкоротший термін ми пошиємо для Вас сучасні килимки з бортами з EVA-матеріалу. Це надійний захист вашого салону від зайвого пилу та бруду - вони покривають більший простір підлоги салону автомобіля, а борти дозволяють утримувати сміття всередині простору килимка, тим самим зберігаючи чистоту рідної оббивки.
 Щоб не сумніватися як робота, замовте 3D EVA-килимки у професіоналів. "3DEVAKOVRIK" – компанія, яка буквально за кілька років роботи здобула довіру клієнтів по всій країні, у тому числі й у Сумах. Ми шиємо 3D EVA-килимки з бортами і без бортів практично для будь-якої марки автомобіля. Про нашу якість та роботу ви можете прочитати тут.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПОШИВУ 3D EVA-КИЛИМКІВ У СУМАХ?

 Наші виробництво та магазин знаходяться в Одесі, але ми працюємо з клієнтами по всій Україні. Це не означає, що вам доведеться переганяти авто до Одеси. Вам достатньо зателефонувати нам чи залишити замовлення на сайті. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісну консультацію нашого кращого спеціаліста, а всього через пару днів зможете отримати ваші нові сучасні килимки у зручному відділенні вантажоперевізника.
 Для більшого комфорту в керуванні автомобілем ми радимо додатково придбати металевий підп'ятник для встановлення на місці водія, а для більшої статусності ми пропонуємо металеві шильдики із найменуванням та логотипом марки вашого автомобіля. Для повноцінного комплекту крім килимків в салон, Ви також можете замовити килимок у багажник.

=========================================================
Залишились питання?

Телефонуйте: +38 (068) 692-48-65; +38 (063) 102-97-49